Developerský úvěr

Úvěr určený pro vaše individuální realitní projekty, především na rekonstrukci nemovitostí se záměrem jejich prodeje či pronájmu.

Výhodou je rychlost získání úvěru bez složité administrativy. Najdeme řešení i pro ty, kteří nedosáhnou na úvěr v bance. Akceptujeme i nově založené společnosti bez nutnosti dokládat ekonomické výkazy.

Úvěr můžete využít i jako překlenovací po dobu vyřízení půjčky v bance, případně pro refinancování již poskytnutých bankovních úvěrů.

Více informací najdete v tomto článku

Jde vám o čas?
Volejte!
Chci nabídku
* pole označená hvězdičkou jsou povinná
  • Výše úvěru od 3 mil. Kč do 50 mil. Kč
  • Až 80 % tržní hodnoty nemovitosti
  • Splatnost 6 měsíců – 10 let
  • Záloha při podpisu až 1 mil. Kč

Vyberte si z našich dalších produktů

Úvěr bez ručení - Business Invest

Úvěr pro klienty, kteří kteří nemají majetek k ručení.

  • Čerpejte úvěr bez ručení vaší nemovitostí
  • Peníze do 24 hodin

Zpětný leasing

Řešení pro klienty s vysokými závazky, které nelze řešit standardním úvěrem.

  • Záloha až 700 000 Kč při podpisu smlouvy
  • Ochrana majetku před věřiteli

Co o nás řekli naši klienti

„Pro financování developerského projektu pro mě byla jasnou volbou Acema, se kterou spolupracuji už řadu let. V Acemě mi pomohli financovat už několik jiných projektů a vyřízení úvěru u nich vždy proběhlo rychle a bez problémů. Na můj projekt výstavby devíti řadových domů u Prahy půjčili 38 milionů Kč, přičemž 10 milionů jsem získal hned a zbývajících 28 milionů korun je rozfázováno do jednotlivých tranží v průběhu výstavby."

Tomáš
majitel stavební společnosti

„Potřeboval jsem finance na koupi a rekonstrukci památkově chráněné budovy, která bude využita jako polyfunkční dům s byty a obchodními prostorami. O úvěr jsem nejprve žádal v bance, kde ale vyřízení trvalo dlouho, a nakonec byl úvěr zamítnut, neboť jsem za sebou neměl více realitních projektů. Přístup Acemy byl naproti tomu zcela odlišný. Vše proběhlo rychle a bez zbytečného papírování. Acema mi poskytla úvěr ve výši 30 milionů korun a díky tomu mohu realizovat svůj první realitní projekt."

Zdeněk
manažer mezinárodní stavební společnosti

Rádi vám poradíme

Zavolejte nám nebo napište e-mail.

844 500 550 info@acema.cz

Reprezentativní příklad: výše úvěru 500 000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč.

Zavolejte nám