Developerský úvěr

Úvěr určený pro vaše individuální realitní projekty, především na rekonstrukci nemovitostí se záměrem jejich prodeje či pronájmu.

Výhodou je rychlost získání úvěru bez složité administrativy. Najdeme řešení i pro ty, kteří nedosáhnou na úvěr v bance. Akceptujeme i nově založené společnosti bez nutnosti dokládat ekonomické výkazy.

Úvěr můžete využít i jako překlenovací po dobu vyřízení půjčky v bance, případně pro refinancování již poskytnutých bankovních úvěrů.

Více informací najdete v tomto článku

Jde vám o čas?
Volejte!
Chci nabídku
* pole označená hvězdičkou jsou povinná
  • Výše úvěru od 3 mil. Kč do 50 mil. Kč
  • Až 80 % tržní hodnoty nemovitosti
  • Splatnost 6 měsíců – 10 let
  • Záloha při podpisu až 1 mil. Kč

Vyberte si z našich dalších produktů

Úvěr bez ručení - Business Invest

Úvěr pro klienty, kteří kteří nemají majetek k ručení.

  • Čerpejte úvěr bez ručení vaší nemovitostí
  • Peníze do 24 hodin

Zpětný leasing nemovitosti

Řešení pro klienty s vysokými závazky, které nelze řešit standardním úvěrem.

  • Záloha až 700 000 Kč při podpisu smlouvy
  • Ochrana majetku před věřiteli

Co o nás řekli naši klienti

Rádi vám poradíme

Zavolejte nám nebo napište e-mail.

800 900 910 info@acema.cz

Reprezentativní příklad: výše úvěru 500 000 Kč, pevná úroková sazba 13 % p. a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč. Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva k nemovitosti. Nemovitost musí být po celou dobu trvání úvěru pojištěná, pojistné plnění musí být vinkulováno v náš prospěch; vámi vybrané pojišťovně budete platit pojistné ve výši dohodnuté v pojistné smlouvě. V RPSN není započítáno pojištění nemovitosti.

Zavolejte nám