844 505 555Zavoláme Vám
Klientská zónaVstup pro klienty

Tipaři

Na těchto stránkách můžete zúročit své tipařské know-how. Je to jednoduché do formuláře vyplňte údaje o subjektu, který si myslíte, že by byl vhodným zájemcem o nebankovní půjčku a taktéž něco o Vás, abychom mohli vyplatit provizi za dobře odvedenou práci. Snažíme se tímto o to, aby bylo získání zasloužené odměny z aktivního vyhledávání obchodního příležitosti, co nejjednodušší pro Vás.

1/2

Zájemce o půjčku

2/2

Údaje o vás

Na co se nejčastěji ptáte?

Z každého tipu, který bude ukončený podpisem smlouvy o poskytnutí půjčky, dostane tipař 1 % z výše dojednané půjčky. Tipař si tak ke svému regulérnímu platu ze zaměstnání může přilepšit pár tisícovkami měsíčně. Jsou ale i tací zdatní tipaři, kteří tuto činnost povýšili na plný pracovní úvazek a vydělávají klidně i dvojnásobek průměrného platu a často i více. Je-li šikovný, tak se má opravdu nadstandardně. Výdělky se tak odvíjí od aktivity tipaře.

Tipařem se může stát naprosto kdokoliv. Práce je ideální pro podnikatele, studenty, zaměstnance nebo i maminky na mateřské dovolené. Zkrátka práce tipaře není nijak omezena věkem ani vzděláním.

Fakturu si můžete vystavit ve chvíli, kdy na stránkách Stavu žádosti o půjčku se ve formuláři “Podklady pro fakturaci EFP v kolonce Výše provize zobrazí částka, která tipaři náleží za sjednaný obchod. Fakturu poté můžete se všemi náležitostmi zaslat elektronicky na email: affiliate@acema.cz, nebo písemně na adresu: U Libeňského pivovaru 63/2, Praha 8 - Libeň, 181 00